Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni powiatowi: Skarga na dyrektor I LO w Puławach zasadna. "Te zarzuty są dla mnie bolesne"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2018 r. o 15:08 Powrót do artykułu
W Lublinie tez jest taka dyrektorka do odstrzału z Bursy Szkolnej nr 5 Teresa Karkoszka. Za nic ma pracowników, jak za bardzo obrotny to nie przedłuża umowy, inni nawet z pewną umową masowo się zwalniają bo nie dają rady psychicznie Atmosfera jak grobowcu i strach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POsły już jej nie chronią to ma kłopoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za hieny kryminał? Kryminał to czeka niektórych za nagrywanie ... do zobaczenia w prokuraturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jest jeszcze sprawa synka pana W który chwali się swoim kolegom jaki los czeka Staszczykową 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURNA! Karp się męczy w wannie, stary jeszcze nie wrócił ze śledzika a tu tyko o Staszczykowej, Czartorychu i nawalonej licealistce. Panie redaktorze nie masz Pan ciekawszych tematów. A te durne ludzie piszą i piszą . A prezenty KUPILI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jakie hieny? Przecież było i jest tylko tonowanie nastrojów. I bolesne zarzuty niewdzięczników. Aż żal serduszko ściska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że w tej szkole odkąd pamiętam nic się nie zmieniło, pamiętam że w latach 70 było to samo w stosunku do uczniów. Jeśli tata /mama byli kimś (lekarzem, sekretarzem, adwokatem czy inną szychą) to ich dziecko było naj naj a reszta to było barachło, tło, tłuszcza... Na początku pierwszej klasy była krótka rozprawa na temat kim chcę zostać, co chcę robić w dorosłym życiu itp. Kolega (ojciec pracownik Azotów a matka PSS-u) napisał o swoich fascynacjach medycyną, napisał że chce zostać lekarzem. Na następnej lekcji nauczycielka przy całej klasie wyśmiała go. On syn robociarza i sprzedawczyni lekarzem ? A on dopiął swego i jest wziętym lekarzem w dużym mieście. Dlatego moje dzieci kończyły KEN i jedno jest prawnikiem z prywatną praktyką a syn dobrym inżynierem w firmie nowych technologii. A tam widzę nic się nie zmieniło pomimo nowego pokolenia nauczycieli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam staszczykową gdy jeszcze uczyła matematyki w chemiku i nie są to najlepsze wspomnienia
 Polskiego też pewnie uczył ktoś słabo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno temu skonczylem nauke w pulawskiej sorbonie ze wspomnieniem plus-minus a kiedy dorosla moja corka i poszla w slady ojca byla uczennica tylke 2 lata i wraz z kolezankami tj.corkami nauczycielek innej szkoly przeniosly sie do Lublina konczac jedna z renomowanych szkol srednich.Mnie jak i corke uczyli  ci sami nauczyciele i bywaly sytuacje,ze powinienem pojsc do szkoly i wyjasnic pewne sprawy.Podobna sytuacja dotyczyla kolezanek corki i podjely wspolna decyzje i przeniosly sie do Lublina nie chcac narazac rodzicow klopotami szkolnymi nie znajac przyczyny zaistnialej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt normalny kto dba o swoje dziecko nie wysyła dz czartorycha. Renoma szkoły legła w gruzach kilka ładnych lat temu. Teraz uczeń jest towarem któremu się uświadamia że niewiele potrafi i kieruje do znajomych na korki bo po co pomóc jak można dorobić na korkach. Dużo lepszą alternatywą jest 9- ka czy niedoceniana piątka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ona teraz robi z tymi ludźmi.... Armagedon... Podziwiam ich za odwagę i dzięki takim ludziom upadały dyktatury i ta też upadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto miał do czynienia z ta szkoła, ja jako rodzic słyszał opowieści tym co się tam dzieje. Byłem w komitecie studniówkowy i miałem do czynienia wyżej wymienioną. Trudno sie z nia dogadac a spelnic oczekiwania....Kadra widać że zastaszona... za takie marne grosze i jeszcze tak być traktowanym. Bogu dziękuję za szefa mego.. Bo jak widać niektórzy mają o wiele gorszego. I okazuje się teraz, że to prawda. Nie dziwię się, że ludzie mają już dość takiego traktowania i zareagowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ❤️ szkoła do której chodziłam dwa lata i najlepszą z moich decyzji było przeniesienie się z niej... Nauczyciele bardzo wysmiewaja się ze słabszych uczniów nie pomagają im a jeszcze jak mnie Pani od matematyki, naklniają do zmiany szkoły z obietnicą że zmienią wszystkie oceny na pozytywne, nie skorzystałam więc nie zdałam. Poprawy były trudniejsze niż sprawdziany a do tego większość prac nie została mi oddana mimo że bardzo się upominalam, miałam nie zdać matury a teraz studiuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel jest w tej szkole najważniejszy nic się nie liczy innego. Ja byłam tam nie lubiana i na każdym kroku ośmiesza. Pamiętam sytuację w której rozmawiał z Panią od matematyki, o mojej maturze a ona nic mi nawet nie odpowiada śmieje się i mówi do swojego przyjaciela (nauczyciela od historii), patrz chce zdać a na próbnej miała tyle procent... Nie pamiętam jaki był to procent ale faktycznie nie duży. A on cos na mnie powiedział i zaczął się śmiać na cały korytarz objęli się oboje i sobie poszli... Ciągle nakładanianie bym zmieniła szkole, kazała mi zostawać po lekcji i mnie namawiała raz nagrywałam ale nic nie hylo słychać bo telefon był w torebce. Zapewnienia o zmianie ocen. Przez tą szkołę mam nerwice do tej pory :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciel jest w tej szkole najważniejszy nic się nie liczy innego. Ja byłam tam nie lubiana i na każdym kroku ośmiesza. Pamiętam sytuację w której rozmawiał z Panią od matematyki, o mojej maturze a ona nic mi nawet nie odpowiada śmieje się i mówi do swojego przyjaciela (nauczyciela od historii), patrz chce zdać a na próbnej miała tyle procent... Nie pamiętam jaki był to procent ale faktycznie nie duży. A on cos na mnie powiedział i zaczął się śmiać na cały korytarz objęli się oboje i sobie poszli... Ciągle nakładanianie bym zmieniła szkole, kazała mi zostawać po lekcji i mnie namawiała raz nagrywałam ale nic nie hylo słychać bo telefon był w torebce. Zapewnienia o zmianie ocen. Przez tą szkołę mam nerwice do tej pory :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z metod może nie esbeckich (nie ma co szastać przymiotnikami), ale w bardzo w duchu minionego ustroju to jest akurat znana pani dyrektor...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj śmieszne to wszystko. Ponieważ jestem absolwentką tej szkoły śledzę ta całą pożal się Boże dysputę. Odnoszę wrażenie , że w oświacie niewiele się zmieniło. PROSZĘ DOKŁADNIE ZAPAMIĘTAĆ- NAJWAZNIEJSZY W SZKOLE JEST NAUCZUCIEL I JEGO SAMPOCZUCIE- NIC WIECEJ. Do dzisiaj mam makabryczne sny i wspomnienia wyzywania uczniów o ciołków, nieuków, wysyłania słabszych uczniów do „Szpulek”, straszenia, sugerowania rodzicom korepetycji, kolejek rodziców do jaśnie państwa nauczycieli.  Tak to fajnie też było w tej szkole.  PROSZĘ ZAUWAŻYć, ŻE W DYSKUSJI NAJWAZNIEJSZA JEST SPRAWA „ WYWALENIA” DYREKTORA . NIC O KSZTAŁCENIU, UCZNIACH, RODZICACH. OT I CAŁA NASZA OŚWIATA!
Może dlatego, że artykuł jest o dyrektorce szkoły, a nie o oświacie, kształceniu, uczniach i rodzicach?  Ps. To naprawdę bardzo odkrywcze co piszesz o zmianach w oświacie. Zaskoczyłaś nas wszystkich tym, że odnosisz takie, a nie inne wrażenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czartrychu nigdy dobrze nie mówiono oczywiście za sprawą grona pedagogicznego a po tym co oni sobie teraz zrobili to wstyd uczyć się tam i pracować ta szkoła po tym już się nie pozbiera brawo nauczyciele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba nikt w Puławach nie lubi staszczykowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, mam takie same odczucia i też mimo 18 lat po ukończeniu tej szkoły mam koszmary jak nauczyciele zachowywali się na lekcjach i jak odnosili do uczniów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...